Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
KLIMATEKNIKA TB2 SHPK

15 Vjet përvojë në sistemet e përparuara te Ngrohjes, Ventilimit dhe Ajrit të kondicionuar (HVAC). Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Miremban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, ne perputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare te Eficences se Energjise. KLIMATEKNIKA sh.p.k. - Është kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi “Gjergj Fishta”, Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 341 757
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-08-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Financiere

Detyrat

1.Plotesimi i dokumentacionit te nevojshem (fatura tatimore/ fatura shoqerimi) per klientet, mjetet e transportit te mallit, mbajtje arke/kase me rakordim ditor.
2.Blerjet / shitjet dhe rakordime periodike me klientet / furnitoret.
3.Pergatitja e pasqyrave mujore te Librit te shitjeve dhe Librit te Blerjeve.
4.Rakordim ditor i arkes, hedhja e tyre ne sistem dhe ne librat perkates.
5.Ndjekja e debitoreve & kontakti i vazhdueshem i tyre.
6.Plotesimi i pasqyres se prezences se punonjesve ne Filialin Vaqarr-Tirane.
7.Menaxhimi i pagesave nga arka e shoqerise.

Kualifikimet

Te jene te diplomuar ne finance ose kontabilitet.
Te kene eksperience pune me shume se 3 vjet ne pozicionin Financier/e.
Te jene perdorues te mire te paketes MS Office dhe programeve financiare, preferohet AlphaWeb.
Te jene te mireorganizuar dhe te sakte.
Te ruajne konfidencialitetin, si dhe te karakterizohen nga korrektesia dhe integriteti.

Shënime


Vendodhja e pozicionit eshte ne Prush, Vaqarr. Transporti eshte i siguruar nga Kompania
Ju lutem CV të nisen në adresën:
[email protected]
[email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".