Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
START OIL

START OIL

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tek depot, Kashar, KM 5
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-08-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
100000 ALL
Data e përfundimit
09-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Start Oil shpall pozicionin vakant per Kryefinanciere

Detyrat

•Plotesimi i dokumentacionit te nevojshem (faturave tatimore) per mjetet e transportit te mallit mbajtje arke me rakordim ditor, hedhja ne sistem e levizjeve bankare te llogarive te shoqerise
•Blerjet / shitjet dhe rakordime periodike me klientet / furnitoret.
•Pagat e personelit sipas borderose perkatese...
•Plotesimi i urdherxhirimeve te nevojshme dhe xhirimi i tyre ne banke (Tatim Fitimi, Sigurimet shoq.shend., TAP, Tatim ne burim qeraje, pagat e personelit zhdoganimet dhe cdo pagese tjeter permes bankave, transfertat me funritoret e huaj.
•Pergatitja e pasqyrave mujore te shitjeve, shpenzimeve ...
•Plotesimi sistematik i librezave te kontributeve shoq.shend, i regjistrit te punonjesve, i regjistrit te aksidenteve ne pune...
•Rakordim ditor i arkes dhe bankave, hedhja e tyre ne sistem dhe ne librat perkates. Ndjekja e debitoreve & kontakti i vazhdueshem i tyre.
•Plotesimi i pasqyrave te ndryshme te shitjeve, kontroll shitje-kase,
•Menaxhimi i pagesave nga arka e shoqerise.

Kualifikimet

•Te jene te diplomuar ne finance ose kontabilitet.
•Te kene eksperience pune me shume se 5 vjet ne pozicionin Financier/e. Eksperienca ne kompani hidrokarburesh perben avantazh.
•Te jene perdorues te mire te paketes MS Office dhe programeve financiare.
•Te kene njohuri shume te mira te gjuhes angleze
•Te jene te mireorganizuar dhe te sakte.
•Te ruajne konfidencialitetin, si dhe te karakterizohen nga korrektesia dhe integriteti.

Shënime


Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e e-mailit [email protected]

ose na kontaktoni ne numrin e telefonit: 069 202 6002
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë