Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Albtelecom

Kompania ALBtelecom, e krijuar në vitin 1912, menjëherë pas shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë dhe e liçencuar për ofrimin e telefonisë fikse dhe të internetit në vitin 1992 nga Enti Rregullator i Telekomunikacionit (ERT), vazhdon të jetë pjesë e pandashme dhe zgjedhja e parë e komunikimit të shqiptarëve. Eagle Mobile, një markë brenda kompanisë ALBtelecom . Eagle Mobile brenda kompanisë ALBtelecom, u vjen në ndihmë konsumator...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Albanian Telecommunication Center, Autostrada Tirane - Durres, Km7, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542291690
 • Mobile: +355672061741
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Pogradec, Shqipëri 26-07-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Our Company is looking for energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team.

You are invited to apply for the following position:

Regional Technician (Pogradec)

Main Duties
 • Radio Link PTMP Connections (New Connections);
 • Radio Link PTMP and PTP maintenance support
 • PTMP Access Point Installation /de installation;
 • P2P Link Installation;
 • Troubleshoot P2P Link;
 • Satellite Configuration & Installation;
 • Router Configuration (Mikrotik & Basic Router), onsite delivery and installation;
 • ALBWIFI installation & De installation;
 • Dedicated Internet, LAN-to-LAN, VoIP, Fix GSM and IPTV onsite support;
 • Managed WiFi onsite support;
 • Customer internal Network Troubleshoot and installation;
 • Fiber optic connections, GPON connections;
 • Network survey and reporting on problematics, solutions proposal

Skills
 • Good Knowledge of Microsoft office package
 • Good knowledge of English language
 • Time Scheduling,effective reporting
 • Effective communication, Work delegation, Collaboration, Problem solving,
 • Available to work overtime when needed and travelling
 • Driving License

Experience
At least 1 year of previous job experience in a similar position

Education
Technical High School is Preferred

Shënime


Interested candidates should apply through www.albtelecom.al

Deadline of application is July 26th, 2019.

We will be glad to interview all candidates selected from the CV screening

HUMAN RESOURCES AND ADMINISTRATIVE AFFAIRS DEPARTMENT


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë