Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Rugove

KORPORATA RUGOVE, është kompani vendore me përvojë shumëvjeçare në industrinë e ushqimit, me brende të mirënjohura kosovare si Ujë Rugove, Djathë Rugove dhe Shije Rugove

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Pejë, Kosovë 28-07-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Korporata Rugove, është kompani vendore me përvojë shumëvjeçare në industrinë e ushqimit, me brende të mirënjohura kosovare si Ujë Rugove, Djathë Rugove dhe Shije Rugove. Të gjithë të interesuarit që duan të jenë pjesë e korporatës sonë, ftohen që të aplikojnë për pozitën e hapur të punës: Operator ne paketim (M/F)
Fabrika e djathit “RUGOVE” SH.P.K., ne Drelaj (RUGOVË), Peje.

Detyrat

Përgjegjësitë dhe detyrat kryesore:
•Është përgjegjës për procesin e përgatitjes, paketimit dhe ambalazhimit të produkteve;
•Operon dhe është përgjegjës për mirëmbajtjen e pajisjeve të paketimit të produkteve;
•Pastron makineritë dhe hapësirën punuese në baza ditore dhe sipas nevojës;
•Evidenton dhe regjistron sasinë e repromaterialeve;
•Sigurohet që pajisjet punojnë siç duhet dhe në mënyrë të sigurt;
•I ndjek udhëzimet e sigurisë së ushqimit dhe praktikat më të mira të paketimit të ushqimit dhe i zbaton ato me përpikëri;
•Evidenton dhe regjistron veprimet e caktuara në formularët e HACCP dhe i dorëzon në baza ditore tek personi përgjegjës;
•Kujdeset për ruajtjen e lëndës së parë;
•Ngarkon dhe e dërgon produktin final të paletuar në oborr;
•Si dhe punë të ngjashme që kanë të bëjnë me procesin e prodhimit.

Kualifikimet

Çka presim nga kandidatët:
•Qasje me përgjegjësi dhe përkushtim të lartë në punë;
•Të jenë të motivuar për punë;
•Të kenë aftësi komunikuese dhe menaxhuese;
•Iniciativë dhe aftësi të punojnë të pavarur dhe nën presion.

Cka ofron Korporata RUGOVE:
•Ndërmarrje profesionale dhe dinamike;
•Ambient profesional dhe motivues;
•Kompensim sipas aftësive dhe rezultateve të arritura;
•Mundësi të përparimit në karrierë.

Kriteret e punësimit:
•Të ketë të kryer shkollën e mesme;
•Të jetë i gatshëm për pune ekipore;
•E preferueshme të ketë së paku një (1) vit përvojë pune profesionale;
•Aftësi të mira komunikuese;
•Të jetë banor/e i regjionit të Pejës.

Shënime


Procedura e aplikimit:
Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre në [email protected] duke specifikuar qartë pozitën për të cilën po aplikojnë. Afati i fundit për aplikim është data 28 korrik 2019, kurse vetëm kandidatet që hyjnë në rrethin e ngushtë do të njoftohen dhe ftohen në intervistë.
Korporata RUGOVE ofron mundësi të barabarta punësimi pa e diferencuar apo diskriminuar askënd dhe inkurajon të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë