Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS<...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 048200431
  • Mobile: 0684099353
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-07-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ky rol përfshin përcaktimin dhe ruajtjen e parametrave të planifikimit të stokut, të lëndës së parë dhe produktit të gatshëm, planifikimin e kërkesës dhe programimin e prodhimit në përputhje me strategjitë e CCBS për të arritur objektivat e përcaktuara. Monitoron nivelet e stokut, planin e marketingut, kërkesat e shitjes dhe konvertimin e këtyre kërkesave në plan prodhimi duke u koordinuar me departamentet përkatëse.

Detyrat

•Analizon, koordinon dhe planifikon plotësimin e kërkesave në kohë.
•Krijon parashikimin e lëndës së parë dhe prodhimit me frekuencë javore, mujore dhe vjetore duke u nisur nga identifikimi i materialeve që duhen të prokurohen, analizon dhe koordinon kohën e nevojshme të prodhimit me kohën e dorëzimit të materialeve.
•Planifikon, në bashkëpunim me Menaxherin e Mirëmbajtjes kohën që duhet për kryerjen e ndërhyrjeve të mirëmbajtjes.
•Publikon urdhërat për prodhimin ditor në sistem.
•Optimizon nivelet e stokut të lëndës së parë, produktit të gatshëm dhe ambalazhit.
•Përgjegjës për analizimin, identifikimin dhe zbutjen e riskut në të gjithë zinxhirin e kërkesës.
•Koordinon me zyrën e blerjeve për të plotësuar çdo kërkesë të ardhur, duke marrë në konsideratë si aspektet financiare, kualitative dhe logjistikën e furnizimit.
•Propozon dhe zbaton zgjidhje për të përmirësuar saktësinë e parashikimit të kërkesës.
•Monitoron dhe raporton për ndryshime të rëndësishme në parashikimet e shitjeve apo buxheteve.

Kualifikimet

• Diplome Universitare në degët Ekonomi, Informatikë, Matematikë.

• Minimumi 3 vjet eksperiencë në nje rol të ngjashëm.

• Aftësi të përcaktojë prioritetet dhe të arrijë afatet e caktuara.

• Aftësi shumë të mira komunikimi, organizative dhe i aftë të punojë në mënyrë të pavarur.

• Aftësi në përdorimin e MS Excel dhe Outlook.

• Të ketë njohuri të gjuhës Italiane dhe/ose Angleze.

Shënime


Të interesuarit duhet të dërgojnë një kërkese për punësim ku të specifikohet kërkesa për pozicionin e punës dhe një kopje të CV në adresën e-mail: [email protected] brenda datës 28 Korrik 2019.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset e Barabarta.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë