Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
JOAL-06 shpk

Joal06 ka qene nje nga parneret me te besueshem ne tregun e minierave dhe mineraleve ne Shqiperi.

Si nje eksportues i dores se pare kompania ka zhvilluar aktivitetin e saj kryesisht me parnere ne vendet e rajonit duke shfrytezuar burimet e brendshme dhe investimin. Pergjigjja e shpejte ndaj kerkesave te tregut dhe profesionalizmi jane pikat e tyre kryesore.

Joal06 është me të vërtetë për ju. Më shumë se kjo,...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Pogradec, Shqiperi
  • Pogradec, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-08-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Njoftojmë që Kompania Joal 06 shpk ka nisur procesin e selektimit për postin: Inxhinier/e Mekanik.

Detyrat

Detyrat që duhet të përmbushë:
• Sherben dhe miremban te gjitha sistemet dhe pajisjet mekanike per makinerite e renda.
• Menaxhon servisin e makinerive ne servis dhe ne terren duke përdorur parimet dhe teknikat inxhinierike te prodhuesit.
• Njeh dhe zbaton rregullat e sigurimit teknik të sektorit mekanik.

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar studimet e larta në Fakultetin e Inxhinierisë, dega Inxhinieri Mekanike
• Të ketë eksperience pune minimumi 2 -3 vjet.
• Të ketë eksperience pune me makinerite e renda, eskavator, dumper etj.
• Të njohë mire programet baze kompjuterike
• Të ketë aftësi organizative, planifikuese dhe analizuese.
• Të ketë njohuri shumë mira të gjuhës angleze dhe italiane
• Të ketë liçencë për drejtim automjeti, klasi B.

Shënime


Aplikimet te dergohen ne adresen e postës elektronike: [email protected]

Dosja e aplikimit duhet të përmbajë këto dokumenta:
- Curriculum Vitae
- Certifikata dhe dokumenta të tjera të cilat dëshmojnë kualifikimet e tyre.

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur referuar informacionit nga dosja e aplikimit do të njoftohen për intervistë.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë