Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35544501700
  • Mobile: +35544501700
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-07-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ndihmon departamentin e marketingut në përgatitjen dhe zbatimin e praktikave dhe strategjive kreative dhe vizuale me qëllim arritjen e objektivave të komunikimit të brendshëm dhe të jashtëm.

Detyrat

Krijon imazhe vizuale dhe koncepte për komunikime të jashtme dhe të brendshme të kompanisë;
Krijon katalogje, fletëpalosje, banera, broshura dhe materiale të tjera grafike sipas kërkesave të kompanisë;
Krijon dhe harton video promocionale në SD dhe HD sipas kërkesave specifike të kompanisë dhe departamentit;
Përgatit materiale promocionale të kompanisë nga aspekti konceptues dhe vizual;
Përgatit dhe përshtat publikimet e brendshme dhe të jashtme nga pikëpamja grafike duke siguruar implementimin e saktë të rregullave të markës;
Krijon imazhe grafike me qëllime promocionale;
Ndjek mbarëvajtjen e projekteve të ndryshme të departamentit të marketingut lidhur me aspektin grafik dhe vizual,
Kujdeset dhe sigurohet që përdorimi i imazhit të kompanisë është sipas standarteve dhe rregullave të përcaktuara.

Kualifikimet

Edukimi: Preferohet të zotërojë diplomë universitare.
Eksperiencat e punës: Preferohet 2 vite eksperiencë pune në Graphic Design.
Kualifikime dhe aftesi të tjera:
Të ketë njohuri/realizim ne video editor në formatin 2D dhe 3D;
Të njohë programet kryesore të paketës Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop, Corel),
Të ketë njohuri dhe eksperiencë në fotografimin e produkteve dhe përpunimin e tyre deri në publikim.
Të jetë person kreativ
Të ketë aftësi të mira komunikuese;
Dëshirë për bashkëpunim dhe ndërveprim;
Të jetë përgjegjës për respektimin e afateve ne kohe.

Shënime


Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin “apliko online”.
Afati i fundit i aplikimit eshte data 25 Korrik 2019, ora 17:00.
* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.
* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë