Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Software Development Solutions

Software Development Solution Prishtinë

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 08-08-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ne kompaninë SDS (Software Development Solutions) jemi duke kërkuar një programues/e për t‘ubashkuar me ekipin tonë në rritje.
Konkurs për Software Programmer.

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:
•Bashkëpunoni me menaxhmentin e lartë për të përcaktuar objektivat e programimit
•Merrni pjesë në zhvillimin e aplikacioneve të reja softuerike
•Shkruani kodin që mbështetë këto objektiva dhe siguron funksionalitet optimal
•Përpunoni dhe përmirësoni kodin në programet dhe aplikacionet ekzistuese softuerike
•Sigurimi i kodit është pa gabime, i lexueshëm, efikas dhe i organizuar logjikisht për lehtësimin e qasjes
•Zhvillimi i sistemeve dhe detyrave të përcaktuara për proceset efikase të kodimit
•Kryeni teste të gjera dhe gjykim për të konfirmuar funksionalitetin e duhur dhe rezultatet e dëshiruara
•Kryeni kontrollime të hollësishme, manuale të kodit
•Troubleshoot në mënyrë efektive dhe efikase
•Formuloni sisteme efikase të rikthimit të bazës së të dhënave
•Përditësime të shpeshta të drejtuar në sisteme
•Sigurimi i programeve, pajisjeve të jashtme, rrjeteve, etj. Janë të gjitha në komunikim të duhur

Kualifikimet

Kërkesat dhe Kualifikimet:
•Diplomë Bachelor në programim kompjuterik, shkenca kompjuterike ose fushë të ngjashme (kanëprioritet)
•1+ vjet eksperience pune (kanë prioritet)
•Njohuri në gjuhë të ndryshme programimi (Java, MYSQL, PHP, Python, SQLetj)
•Zotërim i provuar i përdorimit në gjuhën tonë të preferuar të kodimit (MYSQL,PHP)(kanë prioritet)
•Etikë e fuqishme e punës
•Kodues efikas dhe i saktë
•Aftësi të menaxhimit të bazës së të dhënave
•I/e orientuarne rezultatet.

Shënime


CV-te duhet te dergohen ne email: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë