Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Albanian Auto Market - AAM

Albanian Auto Market - AAM është nje nder kompanite lider ne shitjen e pjeseve te kembimit per te gjitha llojet e automjeteve dhe nga markat më të mëdha europiane.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Prane ures se Dajlanit
  • Durres, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-08-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albanian Auto Market lider ne tregtimin e pjeseve te kembimit per autovetura është në rritje të vazhdueshme dhe për këtë arsye kompania kërkon te punesoje Perfaqesues Shitjesh.

Detyrat

  • Shërbim cilësor ndaj klientit & të ruajë imazhin e kompanisë.
  • Te kete aftesi shume te mira komunikuese, prezantuese & negociuese.
  • Te jete bashkepunues.
  • Eksperience ne fushen e shitjeve (perben avantazh).
  • Te kete arsimin e larte (preferohet inxhinieri ose shkenca ekzakte).

Shënime


Dergoni CV-ne tuaj te: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë