Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
JOAL-06 shpk

Joal06 ka qene nje nga parneret me te besueshem ne tregun e minierave dhe mineraleve ne Shqiperi.

Si nje eksportues i dores se pare kompania ka zhvilluar aktivitetin e saj kryesisht me parnere ne vendet e rajonit duke shfrytezuar burimet e brendshme dhe investimin. Pergjigjja e shpejte ndaj kerkesave te tregut dhe profesionalizmi jane pikat e tyre kryesore.

Joal06 është me të vërtetë për ju. Më shumë se kjo,...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Pogradec, Shqiperi
  • Pogradec, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-08-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Joal 06 kerkon te punesoje Asistente ekonomiste

Detyrat

-Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi.
-Të jetë e gatshme te punojë ne ndrejtimin e një Menaxheri.
-Të organizoje punën për javën qe ne fillim të saj.
-Të jete e gatshme per te punuar ne grup.

Kualifikimet

• Diplomë Universitare në fushën e Ekonomise, Finance Menaxhim Biznes, te ngjashme.
• Të njohë shkelqyer gjuhet anglisht dhe italisht, prioritet ka anglishtja;
• Të ketë mbi 0-2 vjet eksperiencë pune në fusha të ngjashme.
• Të ketë aftësi komunikimi dhe bashkepunimi me pjesën tjetër të stafit.
• Të kete aftesi shume te mira negociusese.
• Të jetë e besueshme;
• Të komunikojë në mënyrë efektive me klientët apo me çdo palë tjetër;
• Të jetë shtysë drejt inovacionit: (në ide, produkte, teknika të shitjes, teknika të menaxhimit, teknika të promocionit);
• Të jetë e fokusuar drejt klientit & furnitorit.
• Të bashkëpunojë për zgjidhjen e problematikave;
• Të mbajë marrëdhenie profesionale që të përputhen me vlerat dhe orientimin e vetë shoqërise.
• Të jetë e gatshme te kryeje detyra te tjera ne varesi te nevojave te departamenteve.

Shënime


Kandidatët e interesuar për këtë pozicion, janë të lutur të aplikojnë nëpërmjet dërgimit të CV-së në adresën e postës elektronike: [email protected] dhe numer telefoni 0698017773


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë