Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-08-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Oficer/e të Mbledhjes së Borxhit për klientin e saj, një ndër institucionet financiare më të njohura në treg.

Detyrat

•Ndërton, mirëmban dhe zhvillon një data bazë kërkimore për të identifikuar borxhet e papaguara ;
•Inicion, zhvillon dhe menaxhon marrëdhëniet me klientët nëpërmjet telefonit dhe takimeve të drejtpërdrejta;
•Negocion afatet e pagesave ose planifikon realizimin e tyre;
•Trajtoni pyetje ose ankesa duke trajtuar dhe zgjidhur problemet;
•Zhvillon plane specifike të bazuara mbi marrëdhënien e besimit me debitorët kur është e mundur për të shmangur krijimin e detyrimeve në të ardhmen;
•Analizon kapacitetet ripaguese të klientit duke realizuar një plan pagese sipas udhëzimeve dhe politikave të kompanisë;
•Ofron këshillim financiar dhe shërbim klienti cilësor.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare;
•Eksperiencë në mbledhjen / rikuperimin e borxheve ( minimumi 3 vjet );
•Të ketë iniciativë dhe të orientohet drejt rezultateve;
•Të jetë konfident, fleksibël, elokuent dhe entuziast;
•Të jetë i aftë të punojë në mënyrë të pavarur dhe brenda afateve;
•Të zotërojë shumë mirë gjuhën Angleze dhe paketën MS Office.

Të dhënat:
Pozicioni: Oficer/e i Mbledhjes së Borxhit;
Vendndodhja:Tiranë;
Pagesa: Shumë e mirë (fikse + bonuse);
Kontrata: Sipas Kodit të Punës;
Aplikimet mbyllen:20.07.2019

Shënime


Si të aplikoni:

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj, duke ndjekur linkun e mëposhtëm: https://aplikim.eppc.al
Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj do të kualifikohet. Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë