Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Lions Car Hire sh.p.k

LIONS CAR HIRE SH.P.K Dhenia me qera dhe hua e mjeteve te transportit.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-07-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Lions Car Hire sh.p.k kerkon punonjes te kualifikuar dhe te pergjegjshem, korrektesi, ndershmeri dhe saktesi ne pune.

Detyrat

• Mirepritja dhe takimi me klientet;

• Marrja e te dhenave te klientit per sherbimin per te cilin eshte i interesuar.

• Kujdeset per t’i dhene klientit informacionin e nevojshem lidhur me makinat, cmimet, sherbimet e tjera, qe ofron kompania.

Kualifikimet

• Eksperienca te meparshme ose te ngjashme ne makina me qira.

• Korrektesi ne kushtet e punes, njohuri shume te mira te paktes Microsoft Office.

• Te jete serioz dhe i komunikueshem.

Shënime


Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV-te t tyre ne adresen e e-mail [email protected]
si dhe te kontaktojne ne numrin : +355 (0) 68 5555 068


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë