Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
DEUX Albania

Ofrimi i shërbimit Konsulencë Biznesi Web Marketing; projektimin, krijimin, menaxhimin, koordinimin, shpërndarjen e shitjen e shërbimeve të aktiviteteve (shërbime informacioni, asistencë, mbështetje e shitje telefonike) të Centralit telefonik dhe asistencë telefonie, drejtëpërdrejtë dhe /ose jodrejtëpërdrejtë për llogari të veten ose për të tretët; krijimin e database-ve dhe krijimin e të gjitha aktiviteteve të lidhura me përpunimi...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-08-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
400 EURO
Data e përfundimit
06-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Konsulentë Telefonik ( italisht / spanjisht).

Ofrojmë :
- Page bazë deri ne 400 €;
- Bonuse ditore,javore dhe mujore ndër më të lartat në treg;
- Kushte pune ideale;
- Kontratë pune në përputhje me ligjin Shqiptar;
- Orar pune Full-Time;
- Mundësi rritjeje profesionale në çdo drejtim të dëshiruar;
- Trajnime periodike.

Shënime


Të interesuarit të na dërgojnë CV-në tek adresa : [email protected]
ose te na kontaktojn ne Nr: 0699382810


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë