Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Infosoft Software Developer

Kompania Infosoft Software Developer Shpk (ISD Ltd) eshte krijuar ne vitin 1991 duke qene dhe e para kompani private ne fushen e informatizimit financiar dhe sherbimeve informatike. Aktiviteti kryesor eshte konceptimi dhe ndertimi i aplikimeve software te orientuar nga menaxhimi i aktivitetit ekonomik dhe/ose financiar ne njesite ekonomike, sektorin publik apo privat, institucione shteterore etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr'Mustafa Matohiti"'
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 24 73 53
  • Mobile: 0692066652
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 39891 Financier

Financier
Tirane, Shqipëri 06-08-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Europa Alumin System ka shpallur vendin vakant dhe kerkon te punesoje Financier.

Detyrat

•Marredhenia me kliente furnitore, faturat blerje shitje.
•Menaxhimi i dokumentave te bankes.
•Pergatitje e pasqyrave financiare.
•Deklarimet online sipas ligjit (librat, listepagesa, tvsh etj)
•Detyra te ndryshme qe mund te lindin gjate procesit te punes ne finance.

Kualifikimet

•Të ketë mbaruar studimet në Fakultetin Ekonomik.
•Të njohë shumë mirë programin Financa 5.
•Të ketë njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office (word,excel etj).

Shënime


Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresat: [email protected] dhe [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë