Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Hotel Austria

Hotel Austria eshte themeluar ne vitin 2016 dhe ndodhet ne zemer te Tiranes.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-08-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Austria kerkon te punesoje Recepsioniste Bëhuni pjesë e stafit tonë!

Detyrat

1. Kthen përgjigje klientëve që kanë lënë komente në Booking;
2. Pret klientët dhe përkujdeset deri në momentin që ata të ndihen komod;
3. Bën Check-in për klientët që akomodohen në hotel dhe Check Out-it për klientët kur ata largohen.
4. Plotëson rregjistrin e Hotelit në momentin kur bëhet check – in.
5. Kthen përgjigje klientëve të akomoduar për kërkesat përkatëse.
6. Merr komente nga klientët për shërbimin në hotel.
7. Kontakton me teknikën për problemet teknike që ata mund të kenë.

Ofrojmë:
1 - Kontratë të rregullt pune;
2 - Punë me 2 (dy) turne; 
2 - Ambiente komode pune;
3 - Pagesë e kënaqshme;
4 - Rritje profesionale.

Kualifikimet

1- Të jetë e komunikueshme, e përgjëgjshme;
2- Të ketë arsim të lartë (ose në vazhdim);
3- Të zotërojë njohuri të mira të paketës Microsoft Office;
4- Të ketë njohuri të gjuhës angleze;
5- Avantazh do të kenë kandidatet që kanë eksperiencë të mëparshme pune në profilin e recepsionit.

Shënime


Dergoni CV tuaj ne : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë