Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Hotel Austria

Hotel Austria eshte themeluar ne vitin 2016 dhe ndodhet ne zemer te Tiranes.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-08-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ekonomist/Financier

Detyrat

• Te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (Fatura, Arka, Banka).
• Te pergatise Raportet Periodike Financiare.
• Te mbaje marredheniet me furnitoret.
• Te rakordoje me klientet, furnitoret.
• Te zbatoje politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanise.

Kualifikimet

• Te jete diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise.
• Te jete perdorues te mire te programit Financa 5.
• Te pakten 2 vjet experience pune ne pozicione te ngjashme.
• Te jete perdorues te mire te programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel-i)
• Te kete njohje te mire te gjuhes Angleze
• Te jene te mireorganizuar dhe te sakte.
• Te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja.
• Te ruajne konfidencialitetin.
• Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
• Te jete i/e komunikueshme me koleget dhe te gatshme ne çdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e kompanise.
• Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.

Shënime


Dergoni CV tuaj ne : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë