Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Hotel AFA

STORY ABOUT US As one of the first hotels to provide services in Pristina (and hospitality) exceeding 10 years experience in the field of tourism. Even though in the center of the city, AFA Hotel guests are located within easy reach of key attractions such as Mother Teresa Boulevard, NEW BORN monument, government institutions and international organizations ,but is still nestled in a quiet, safe and sedate district. We offer...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 06-08-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

HOTEL AFA hap konkurs për pozitën: Recepsioniste:

Ne jemi duke kërkuar një recepsioniste miqësore dhe organizative. Në këtë pozitë, ju do të mirëprisni mysafirët në hotelin tonë, duke bërë rezervime për ta, dhe në pergjegjesi gjatë qëndrimit të ndjekim nevojat e musafirëve tanë. Kandidatja jonë ideale duhet të paraqes një imazh të shkëlqyer të hotelit tonë dhe që të lë përshtypje të shkëlqyer.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesitë
- Është përgjegjëse për të siguruar shërbime të shkëlqyeshme për të gjithë mysafirët që nga momenti i kontaktimit, arritjes, qëndrimit dhe shkuarjes.
- Ofrimi i shërbimeve cilësore për mysafirët si filozofi bazike e hotelit
- Mikëpritja e mysafireve dhe sherbimi korrekt gjatë gjithë qëndrimit të tyre
- Komunikimi përmes telefonit dhe emailave
- Komunikimi sipas kërkesës promocionale të hotelit, atraksionet lokale dhe pikave tjera të interesit
- Përgjegjëse për rezervimet e dhomave
- Përcjellja e kërkesave të mysafirëve stafit përgjegjës për përmbushjen e tyre
- Kryerja e pagesave për shërbimet e ofruara nga hoteli.

Kualifikimet

- Të ketë të përfunduar shkollen e mesme
- Njohja e punës me kompjuter dhe programet MS Office
- Njohja e shkëlqyer e gjuhës angleze(Gjuhët tjera janë perparesi)
- Aftësi të shkëlqyeshme komunikimi në të folur dhe të shkurar
- Aftësi të mira organizative dhe sociale
- E motivuar për punë
- Aftësi për punë nën presionin e kohës.

Shënime


Të gjithë kandidatët dhe kanditatet që permbushin kriteret e kërkuara luten të dergojnë CV-të e tyre në emailin: [email protected] deri më datë 25 Korrik 2019, në SUBJEKT të ceket pozita për të cilën aplikoni.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë