Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
JOB IN ALBANIA

Sei alla ricerca delle migliori offerte di lavoro in Albania per il tuo settore professionale? Vorresti accedere a percorsi di formazione specifici che ti aiutino ad acquisire competenze fondamentali nel tuo lavoro e a svolgere le professioni più richieste sul mercato? Job in Albania divisione di IN Italian Network ti offre questo e molto altro per aiutarti a trovare il lavoro che ami in Albania.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Dervish Hima, pallati Ambassador 3, 1001 Tirana
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-08-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
TIK - Teknologjia e Informacionit dhe Komunikacionit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1000 EURO
Data e përfundimit
06-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Job in Albania, ne emer te nje prej klienteve tane,e specializuar ne sherbime informatike si dhe ne teknologjine Microsoft, eshte duke kerkuar:
4 Developer Microsoft Dynamics NAV

Kualifikimet

  • Kerkohet njohja e gjuhes C/AL ose Al per produktin Microsoft Dynamics NAV/Microsoft Dynamics 365 Business Central (jo Microsoft Dynamics per shitje).
  • Kerkohet te kete eksperience si Developer Microsoft Dynamics NAV/ Microsoft 365 Business Central.
  • Preferohet njohje e mire e gjuhes italiane, ose e gjuhes angleze. Gjithashtu njohje e SQL Server ose NET Framework.

Shënime


  • Vendodhja e punes do jete ne Tirane.
  • Paga 1000 euro neto.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email: [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë