Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
NIS (Noah Information Systems) shpk

E themeluar ne vitin 2016 eshte nje shoqeri e cila ofron zgjidhje softuerike te specializuara per te gjithe tregun e Informacionit Teknologjik Shqipetar dhe Ballkanas. Gjithashtu kompania jone ndihmon ne krijimin e ideve dhe strategjive inovative per klientet nepermjet ofrimit te produkteve promocionale.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-08-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

NIS (Noah Information Systems) shpk is looking for an enthusiastic Marketing Specialist to help us in our overall marketing efforts. You will be an integral part of the development and execution of marketing plans to reach targets from brand awareness to product promotion.

Detyrat

♣Conducting market research to find answers about consumer requirements, habits and trends.
♣Brainstorming and developing ideas for creative marketing campaigns.
♣Assisting in outbound or inbound marketing activities by demonstrating expertise in various areas (content development and optimization, advertising, events planning etc.)
♣Liaise with external vendors to execute promotional events and campaigns
♣Collaborate with marketing and other professionals to coordinate brand awareness and marketing efforts
♣Plan and execute initiatives to reach the target audience through appropriate channels (social media, e-mail, TV etc.)
♣Assist in analysing marketing data (campaign results, conversion rates, traffic etc.) to help shape future marketing strategies
♣Undertake individual tasks of a marketing plan as assigned
♣Prepare reports regarding to the sale of products, etc.

Kualifikimet

♣2 years or more experience as marketing specialist or similar role.
♣Thorough understanding of marketing elements (including traditional and digital marketing such as SEO/Social media etc.) and market research methods.
♣Demonstrable experience in marketing data analytics and tools.
♣Solid computer skills, including MS Office and applications (Web analytics, Google etc.).
♣Well-organized and detail oriented.
♣Exceptional communication and writing skills in Albanian and English.
♣Commercial awareness partnered with a creative mind.
♣BA/MSc in marketing, communications or equivalent.

Shënime


Apply to email: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë