Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Big Market

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2000 si një market i vetëm në qendër të Tiranës, biznes i cili më pas u rrit në mënyrë të suksesshme, e u zgjerua në një rrjet të tërë.

Aktualisht Lideri i Supermarketeve numëron 20 aksionerë nga e gjithë Shqipëria. Mbi 1300 puntorë, 100 Supermarkete dhe 4 Hipermarkete në të gjithë Shqipërinë dhe vazhdon të rritet në...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr "Myslym Shyri", Nr. 00 Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-08-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Siguron një mjedis të qetë dhe të sigurtë për konsumatorët dhe punonjësit; Kontrollon dhe monitoron ambjentet (zyra, magazina dhe sallat e shitjes) dhe lëvizjet e stafit dhe konsumatorëve në ambjentet e dyqanit.

Detyrat

Detyra dhe Përgjegjësi:
- Monitoron mbarëvajtjen e të gjitha sistemeve të sigurisë;
- Është përgjegjës për sigurinë e mallrave dhe monitorimin e lëvizjes së Cash-it;
- Kujdeset për respektimin e procedurave dhe rregullores së brendshme të të gjithë stafit;
- Kontrollon respektimin e procedurave të sigurisë;
- Monitoron respektimin e procedurave në rast zjarri;
- Kontrollon dyert e emergjencës si dhe mbikqyr gjatë gjitha kohës që pajisjet kundra zjarrit të jenë në funksionim;
- Kontrollon dhe instrukton punonjësit e sigurisë si dhe monitoron prezencën e manualeve shenjëdalluese të sigurisë;
- Kontrollon dhe monitoron të gjithë vizitorët në dyqan;
- Informon punonjësit mbi cdo cështje të sigurisë në punë;
- Është përgjegjës për menaxhimin e rasteve të vjedhjes nga konsumatorët dhe punonjësit;
- Është përgjegjës për respektimin e procedurave në ambjentet e magazinës dhe në dyqan;
- Është përgjegjës për ndjekjen e procedurave për qarkullimin e mallrave si nga hyrja e personelit, magazinë, dhe dalja e klientit;
- Menaxhon situatat e ndryshme që mund të krijohen në dyqan;
- Kryen detyra të tjera që i përcaktohen nga Menaxheri i Sigurisë;

Kualifikimet

a. Edukimi: Të zotërojë diplomë të Shkollës së larte.
b. Eksperiencat e punës: 6 muaj - 1 vit eksperiencë pune në pozicion të njëjtë.
c. Kualifikime të tjera:
- Njohuri bazë të kompjuterit;
- Njohja e një gjuhe të huaj përbën prioritet;

 d. Aftësi të tjera:
- Aftësi për të komunikuar informacionet qartë dhe në mënyrë korrekte;
- Aftësi të mira drejtuese dhe të jetë i aftë të supervizojë dyqanin;
- Aftësi në përdorimin e të gjitha mjeteve të nevojshme per realizimin e detyrës, etj. 


Kerkesa te tjera:
1. Mosha 35-40 vjeç
2. I gatsem te punoj me turne.
3- I afte per te punuar ne situata nen trysni dhe te jete fleksibel.

Shënime


Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre së bashku me letër motivimi në adresën e e-mailit [email protected] , duke përcaktuar në subjekt pozicionin (Lundër), Tiranë, Shqipëri.

Vetem aplikantet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr .9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.

Shenim: Ky njoftim eshte i vlefshem vetem per "Bigmarket " ne City Park.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë