Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
candeo

Lokacioni: Prishtinë - Fabrika CANDEO afër Lagjes Marigona

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 02-08-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

CANDEO Furniture
Konkurs: Punëtorë në sektorin e ngjyrosjes – zdrukthtarisë
Lokacioni: Prishtinë - Fabrika CANDEO afër Lagjes Marigona

Detyrat

 • Aftësi për të lexuar vizatime dhe skica në mënyrë që të kuptohen plotësisht kërkesat.
 • Përcaktimi i matjeve dhe llogaritja e madhësisë dhe sasisë së materialit të nevojshëm për një projekt të caktuar.
 • Aftësi për të përdorur teknologjinë dhe maqinat të cilat përdoren për ngjyrosje të materialeve.
 • Aftësi për të përzgjedhur përbërësit e duhur për të arritur një ngjyrë të caktuar nëpërmjet bojës, llakut, materialeve të ndryshme që japin ngjyrën; varësisht nga faktorët e ndryshëm si fortësia e drurit apo lloji i sipërfaqes së materialit.
 • Aftësi për të realizuar përzierjen e përbërësëve përfundimtar për të marrë ngjyrat ose nuancat e dëshiruara.
 • Trajtimi i sipërfaqeve të deformuara apo njollave për të rikthyer apo rikuperuar konturat apo ngjyrat origjinale.

Kualifikimet

 • Të ketë së paku 2 vite përvojë pune në sektorin e ngjyrosjes – zdrukthtarisë.
 • Të ketë së paku të përfunduar shkollën e mesme.
 • Të ketë njohuri në përdorimin e maqinave të lyerjes.
 • Të ketë shkathtësi analitike, planifikuese, organizative dhe mbikëqyrëse.
 • Preferohen kandidatët të cilët kanë njohuri të gjuhës angleze.
 • Të ketë patentë shofer, Kategoria B.

Shënime


Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin apo CV-në, në e-mail adresën, duke cekur në ‘Subject’ pozitën për të cilën kandidoni: [email protected]

Konkursi është i hapur nga data 2 Korrik 2019 deri më 11 Korrik 2019.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë