Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Punsohu.eu

PUNSOHU EU tashmë është e angazhuar në shumë projekte madhore të cilat kanë për qëllim implementimin e strategjive të reja të kompanisë. Në kuadër të këtyre projekteve në planifikojmë që së shpejti të hapim Shkollëën Gjermane dhe Qendrëën e Thirrjeve e cila do funksionojë në Gjuehn Gjermane, Kruate dhe Arabishtë.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 02-08-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Me qëllim të forcimit të ekipit tonë inxhinerik kërkojmë që të punësojmë kandidatë që janë njohës të gjuhës Gjermane, ose Kroate

Detyrat

Promovimi i produketeve dhe shërbimeve tona përmes linjës telefonike
Shërbimi ndaj klientëve
I orientuar në detaje

Kualifikimet

Njohja e rrjedhshme e gjuhës gjermane ose kroate (në të folur)
I orientuar në detaje
Interes i dëshmuar, dhe njohuri e jashtëzakonshme në njërën prej këtyre gjuhëve
Aftësi të zhvillojë disa aktivitete të punës përnjëherësh
I aftë të punojë më afate dhe nën presion

Shënime


Dërgoni CV-në tuaj, në email: [email protected]
Për më shumë vizitojeni Platformën digjitale
www.punsohu.eu


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë