Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
KENTI

KENTI pas 40 vitesh traditë në krijimin e produkteve nga druri, është tashmë perfaqësues i kompanisë botërore VETEDY për Kosovë, për deking dhe fasada.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 02-08-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkohet një Arkitekt/e në Prishtinë

Detyrat

 • Komunikimi me klient dhe prezantimi i produkteve të kompanisë
 • Përpilimi i ofertave për produkte te Vetedys(deking dhe fasade) si dhe produkteve me porosi
 • Njohuri në matje të hapesiraveshfrytëzim dhe funksionalizim të saj
 • Të ketë njohuri per materiale te ndryshme ne industrinë e zdrukthtarisë dhe njohuri ne porositjen e materialeve si dhe vlerësimin e kostove të këtyre produkteve
 • Përdorimi i programeve arkitekturore per projektet qe Iind nevoja
 • Aftësi dhe kreativitet mbi dizajnimin e produkteve dhe projekteve
 • Përgatitja e planeve. prerjeve, modeleve përfundimtare duke përdorur aplikacionet e duhura
 • Bashkëpunim me puntorët në procesin e prodhimit të produkteve dhe montimit të tyre
 • Aftësi organizative dhe planiflkuese, për kn'jimin e afateve kohore për projekte të ndryshme si dhe realizimi tyre në kohe
 • Mbiqurja e puntoreve gjatë ekzekutimit të projekteve
 • Raportim tek menaxheri ekzekutiv rreth perfundimit të punëve

Kualifikimet

 • Të ketë paraqitje profesionale,
 • Përvojë se paku 2 vite në Arkitekturë, Dizajn.Prodhim
 • Përvojë të gjerë me ArchiCad, AutOCAD dhe Microsoft Office.
 • Aftësi për verejtjen e detajeve në projekt.
 • Aftësi në vendimmarrje dhe zgjidhjen e problemeve
 • Të ketë shkathtësi analitike, planifikuese, organizative dhe mbikëqyrëse.
 • Preferohen kandidatët të cilët kanë njohuri të gjuhës angleze.
 • Të ketë patentë shofer, Kategoria B.
 • Ditët e punës janë nga e Hëna në te Premte

Shënime


Vend i punës: Prishtinë
Kandidatët e interesuar duhet të dergojne CV dhe Ponofolion në këtë email adrese, duke cekur në Subject pozitën për të cilën po aplikoni
Email: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë