Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
OFF LIMITS

Off Limits Group eshte nje kompani sherbimesh, ne fushen e turizmit dhe te arkitektures.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-08-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Claud Architects kerkon te punesoj: Arkitekt me kohe te plote.

Detyrat

Te krijoje skema te cilat permbushin kerkesat e klienteve.
Te ndertoje planet, dhe detajimet e projekteve. 
Te ndjeke me perpikmeri zbatimin e detajve te projektit ne teren 
Te jete bashkepunuese me palet e perfshira ne projekt.
Te jete e afte te punoj ne grup.
Te ruaj konfidencialitetin.
Aftesi per te sugjeruar zgjidhje dhe per te marre vendime. 
Te negocioj dhe te kordinoj punen me kontraktore dhe profesionist te tjere te nevojshem gjate hartimit apo zbatimit te projektit,
Hartimi, detajimi i planeve të mobilimit, mobileve, detajeve dhe specifikimet teknike te arredimit.

Kualifikimet

Diplome ne Arkitekture
Njohje shume e mire e gjuhës angleze, gjuhe te tjera te huaja do te ishin avantazh
Te jete njohes/e i programeve:
Autocad
3D MAX
Sketch Up
Photoshop

E preferueshme patente drejtimi automjeti.

Shënime


Te gjithe te interesuarit jane te lutur te dergojne CV-te e tyre me foto ne adresen: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bajram Curri, Pallati Amfora, Kati 2

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.
*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë per “Mbrojtjen e te Dhenave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë