Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Fashion Group Albania

Fashion Group është grupi i parë i shitjeve me pakicë. U themelua në vitin 2005 dhe synonte të rimodelonte tregun shqiptar të shitjeve me pakicë i cili gjithashtu prezantoi risitë e marrëveshjeve franchise. Fashion Group ka prezantuar markat më të suksesshme në botë duke themeluar një standart të ri të shërbimit ndaj konsumatorit dhe tregëtisë. Qëllimi i Fashion Group është të furnizojë tregun shqiptar me produkte alternative cilës...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres, km6, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0664057274
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-07-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fashion Group është pjesë e Balfin Group e specializuar në shitjen me pakicë të veshjeve dhe aksesoreve dhe ka ekskluzivitetin në Shqipëri për një numër markash ndërkombëtare për veshjet si Prenatal, Mango, Okaidi, Geox, Golden Point, Springfield, Carpisa, Parfois, Cortefiel, Women’Secret .

Pozicioni: Shitës/e (Springfield, Women Secret, Okaidi)
Grada: 5
Departamenti: CBO
Vendodhja: TEG, QTU

Detyrat

•Kujdeset për shërbimin ndaj klientit dhe sigurohet që të plotësojë çdo kërkesë të tij
•Realizon objektivat e përcatuara nga kompania për shitjet e produkteve
•Kryen proçesin e hapjeve në kohë të koleksioneve të reja
•Kontrollon artikujt çdo ditë dhe bën zëvëndësimin e masave të tyre
•Suporton në proçesin e reklamimit të produkteve në dyqan sipas udhëzimeve të Brandit
•Mban përgjegjësi për produktet që tregtohen në dyqan
•Kujdeset që dyqani të jetë i rregullt i pastër dhe të ketë ndriçimin e duhur.

Kualifikimet

•Të ketë mbaruar shkollën e mesme
•Të punojë në grup dhe të ketë inisiative
•Të ketë aftësi shumë të mira të komunkimit
•Eksperiencë pune në shitje në kompani me aktivitet të ngjashme është avantazh

Kushtet e punës
•Minimumi 1 vit eksperiencë pune

Mënyra e aplikimit:
CV-të duhet të dorëzohen (ose dërgohen) deri në datën 28/07/2019 në adresën [email protected]
Pas selektimit do të kontaktohen vetëm kadidatët e përzgjedhur.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë