Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Albinspekt shpk

Albinspekt është themeluar në Nëntor të vitit 2006 me objekt kryesor inspektimin dhe certifikimin e ushqimeve organike per njerez dhe kafshe, produkteve dhe inputeve te tjera organike bujqesore, duke perfshire inspektimin, kontrollin dhe certifikimin e cilesise dhe origjines se produktit, si dhe te gjitha sherbimet e tjera qe lidhen me nje aktivitet te tille. Njohjet dhe arritjet e deritanishme I akredituar sipas ISO 17065, pë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Kavajes, Ndertesa 132, Hy.9, Ap.43, 1023, (perball pallatit me shigjeta)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 044806018
  • Mobile: (0) 68 90 03 637
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-08-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agronom
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albinspekt shpk shpall vend te ri pune.
Pozicioni: Inspektor/ Çertifikues 

Detyrat

- Kryerja e inspektimeve per klientet e Albinspekt shpk.
- Plotesimin e Raporteve per cdo inspektim te kryer.
- Duhet te jete i gatshem per te udhetuar.
- Te ruaj konfidencialitetin ne pune.

- Shqyrtimi dosjes se klientit.
- Marrje vendimi per çertifikimet.

Kualifikimet

- Te kete edukim te larte ne Agronomi apo Sektorin Bujqesor.
- Kandidati preferohet te kete eksperience pune ne sektorin e Bujqesise.
- Njohjes i gjuhes Angleze.
- Aftesi kompjuterike. 
- Te jete person me perkushtim dhe integritet te larte ne pune.
- Leje drejtimi (Jo e detyrueshme).

Shënime


Personat e interesuar janë të lutur të dergojnë CV-të në adresat si me poshte:

Email: [email protected]

Adresa: ‘Rruga e Kavajes ’, Nd.132 , Hy.9, Ap.43, 1023 Tiranë, Shqipëri
Cel: + 355 68 900 36 37 / Web site: www.albinspekt.com

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë