Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
KUJTESA

Kujtesa u themelua në vitin 1995 si shitës me pakicë i pajisjeve kompjuterike dhe më vonë u bë ofrues i shërbimeve të internetit. Në vitin 2006, Kujtesa hyri në tregun e televizionit kabllor në Kosovë. Sot, platforma televizive Kujtesa përmban mbi 160 kanale, duke përfshirë platformën e kanalit KSport.Kujtesa ofron zgjidhje të cilësisë së lartë për tregun e Kosovës në fushat e internetit, televizionit digjital dhe telefonisë fikse....

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 01-08-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kujtesa Net SH.P.K shpall konkurs për vend te lirë pune në pozitën :
Përgjegjës per Depo

Detyrat

 • Menaxhon, organizon dhe siguron efikasitetin e gjithë procesit të punës së Depos
 • Mban evidencë për të gjitha hyrjet dhe daljet e mallit nga depo
 • Pranimin dhe dorëzimin e porosive
 • Raporton tek menaxheri çdo ditë
 • Mban përgjegjësi për stokun që i ngarkohet
 • Zbaton të gjitha detyrat tjera që lidhen me Depo

Kualifikimet

 • Kërkohen minimalisht 1 vit eksperiencë pune
 • Të jete fleksibil dhe të përgjigjet pozitivisht ndaj ndryshimeve
 • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve të paketës Office
 • Të jetë i aftë të punojë nën presion dhe të jetë i gatshëm te punoj me orar fleksibil
 • Njohja e gjuhës angleze (e preferuar)
 • Të ketë leje qarkullimi të kategorisë B

Shënime


Ftohen të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre bashkë me letrën motivuese në email: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë