Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
BC & ASC shpk

BC & ASC shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane - Durres, Picar Vore
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-08-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania BC & ASC shpk me vendndodhje ne autostraden TR-DR km.11 ne afersi te Vores e cila eshte nje kompani e konsoliduar ne treg ne fushen e ndertimit te konstruksioneve metalike ka shpallur vendin vakant dhe kerkon te punesoje nje Financier / Kontabilist/e.

Detyrat

 • Marredhenia me kliente furnitore, faturat blerje shitje.
 • Menaxhimi i dokumentave te bankes.
 • Pergatitje e pasqyrave financiare.
 • Deklarimet online sipas ligjit (librat, listepagesa, tvsh etj)
 • Detyra te ndryshme qe mund te lindin gjate procesit te punes ne finance.

Kualifikimet

 • Arsim i larte ne nje nga deget e profilit Ekonomik.
 • Eksperience mbi 2-3 vite si financier / kontabilist /e
 • Njohuri ne programet financiare (e preferueshme Financa 5).
 • Te kete njohuri ne menaxhimin e detyrave qe kerkon pozicioni i punes si financier/e.
Ofrohet:
 • Page shume e mire dhe konkurruese ne treg.
 • Mundesi te shkelqyera rritje ne baze te performances.
 • Kushte shume te mira pune.

Shënime


Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen: [email protected] 

cel: 0698738510 
Ju informojme se te dhenat mbahen konfidenciale ne baze te ligjit.
Suksese.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë