Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Elim Agron Shpk

Kompania Elim Agron shpk eshte nje kompani e rregjistruar rregullisht e cila kryen aktivitetin e saj ne fusha te ndryshme si psh . Export. Import, tregtimin e artikujve te ndryshem ,bare ,restorante hoteleri etj. Kryesisht kjo kompani e ka zhvilluar aktivitetin e saj ne fushen e hotelerise dhe te akomodimit.Kjo kompani zoteron disa hotele te kapaciteteve te ndryshme ne qytetin e Tiranes.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Vila 8B , Rr.Elbasanit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0692060235
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-07-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania jone kerkon te punesoje Punonjes per pishinen dhe Barin e jashtem ne nje nga hotelet tona ne Tirane. 

Kerkohet: Banakier 

Detyrat

  • Te gjitha detyrat qe perfshin pozicioni sipas pershkrimit te vendit te punes.

Kualifikimet

  • Punonjesit do kene kontakt me klientet ndaj duhet te kene njohuri te mira te gjuhes angleze.
  • Gjuha italiane ose gjermane perben avantazh.

Shënime


Personat e imteresuar mund te dergojne CV e tyre ne adresen e emaili te kompanise: 

[email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë