Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Uleza Ndertim

Uleza Ndertim

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-07-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Topograf
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Uleza -Ndertim shpk eshte nje kompani ndertimi me nje eksperience te konsoliduar 25 vjecare me qender ne Tirane ne rrugen Zef Jubani, prane sheshit Willson .
Aktiviteti kryesor perfshin kryesisht ndertim te veprave publike te infrastruktures, rruge, ujesjelles-kanalizime, vepra te ujitjes dhe bonifikimit,
ndertim hidrocentrale te vegjel, rikonstruksion dhe ndertim godina sherbimi e banimi etj.

Kerkohet Inxhinier Topograf me eksperience 

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar sdudimet universitare per Gjeodezi.
  • Te kete eksperience pune minimumi 5 vjecare (preferohet eksperience dhe ne Infrastrukture)
  • Te kete njohuri shume te mira te programeve inxhinierike dhe ato baze te kompjuterit.
  • Te kete njohuri te gjuhes angleze
  • Te jete i gatshem te punoje dhe jashte Tirane.

Ambjent punesimi miqesor.
Pagesa e mire , ne perputhje dhe me eksperiencen dhe aftesite .

Shënime


Dergoni cv ne: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë