Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
ALBANIA BAY MARINA

The project of Albania Bay Marina provides the construction of the first modern marina and real estate investments in Albanian coast. The project is placed in the city of Durrës, the second city after Tirana, the capital of Albania. Durrës is the biggest commercial port of south-west Balkans.

The project of Albania Bay Marina is positioned as a strategic choice for the future tourism development of the city in itself and...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • ETC building, 13th floor, Office 3/11, Tirana Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355696012605
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-07-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Albania Bay Marina është në kërkim të një inxhinier ndërtimi (zbatim)!

Detyrat

- Te kete njohuri shume te mire ne relizimin projekteve
- Të njohë dokumentacionin Tekniko –Ligjor që duhet në objekt
- Të dijë të hartojë preventive dhe situacione mujore dhe ato lidhur me proceset e realizuara.
- Të ketë aftësi të monitorojë ecurinë e proceseve të punës në kantier.
- Të drejtojë dhe supervizojëstafin e përfshirë në projekt.
- Të ketë aftësi shumë të mira organizative, të dije të koordinojë punën, dhe të raportojë tek bashkepunëtorët e projektit.

Kualifikimet

- Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit, profilizuar në Inxhinieri Ndërtimi
- Minimalisht 5 vjet eksperiencë pune në të njëjtin profil kryesisht në objekte Civile me karakter tregetar dhe banimi.
- Të jetë i disponueshëm për Drejtues Teknik
- Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze
- Të jetë i komunikueshëm, të ketë aftësi të mira drejtuese menaxheriale, teknike.
- Te jetë i aftë të menaxhojë disa procese njëkohësisht.

Shënime


Të gjithë kantidatet e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në adresën [email protected]
Faleminderit!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë