Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
NIK KOLA

Prodhim e tregtim elemente, pllaka, blloqe e bordura betoni. Shtrim pllakash, bordura, vendosje pusetash dhe punime te ndryshme me beton. Parking automjetesh. Transport per nevoja te biznesit.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Ishull - Lezhe
  • Lezhë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0682070123
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Lezhë, Shqipëri 30-07-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Subjekti ''NIK KOLA'' SHPK BARBULLOJ LEZHE

Kerkon Ekonomiste me kohe te plote.


Kualifikimet

- te kene mbaruar studimet e larta ne Fakultetin Ekonomik. 

- te kene njohuri shume te mira te programeve financiare.

- te kene njohuri shume te mira ne perdorimin e Excelit dhe njohuri e mjaftueshme ne programet e tjera kompjuterike.

- te kete eksperience pune, preferohet ne sektorin privat.

- te jene te afte te punojne ne grup.

- te jene komunikues

Shënime


Ju lutem na kontaktoni me kete nr cel 0682070123


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë