Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
SGS Albania

SGS hapi degen e pare te saj ne Shqiperi ne vitin 2005 duke ofruar sherbime ne inspektimet e lidhura me fushen e naftes dhe produkteve e nenprodukteve te saj. Ne vitin 2009, u krijua shoqeria SGS Automotive Albania sh.p.k, një shoqëri me përgjegjësi të kufizuar, e vendosur në Republikën e Shqipërisë dhe e rregjistruar më 10 shtator 2009 në Qendrën Kombëtare të Rregjistrimit. Adresa e zyrave qendrore është në Tiranë, Rr. Irfan To...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Irfan Tomini, Pallati G&P, Kati 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 44500480
  • Mobile: 44500480
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Lac, Shqipëri 30-07-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SGS Automotive Albania, kompania koncensionare e cila ofron shërbimin e kontrollit teknik të automjeteve (kolaudimi) në Shqipëri, ju fton të aplikoni për pozicionin e punës "Arketar/e”, per qendrat e Kontrollit Teknik te Automjeteve ne Laç.

Kualifikimet

Kandidatët/ Aplikantët duhet të plotësojnë kushtet e mëposhtme:
- Minimalisht diploma e shkollës së mesme (e preferuar diplomë e shkollës së mesme ekonomike)
- Njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit.
- Eksperiencë pune në përdorimin e kasës fiskale.
- Të gëzojnë gjendje të mirë shëndetësore.
- Njohja e gjuhës angleze përbën avantazh

Aftësi personale:
- Integritet moral dhe profesional
- Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe në grup.
- I fokusuar ne shërbimin ndaj klientit.

Ne ofrojmë:
- Trajnim paraprak
- Ambient moderne dhe kushte mjaft të mira pune
- Mundësi për promovim të vazhdueshëm në kompani – sipas pozicionit dhe përgjegjësisë.

Shënime


Ju lutemi, kandidatët e interesuar të dërgojnë aplikimin e tyre, me subjekt mesazhi “Arketar/ Qyteti per te cilin aplikon”, që të identifikohet aplikimi për pozicionin përkatës, brenda datës 10 Korrik 2019, në adresën e e-mailit: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë