Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
OFF LIMITS

Off Limits Group eshte nje kompani sherbimesh, ne fushen e turizmit dhe te arkitektures.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-07-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Administrim biznesi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Off Limits Albania, agjensi turistike e specializuar në turet e aventurës dhe turizmin e natyrës, në destinacionet kryesore të Shqipërisë dhe Ballkan, kёrkon tё punёsojё administrator/e pёr zyrёn e Tiranes, pozicion i punёs ёshtё me kohё tё plotё.

Detyrat

 Zotërim i shkëlqyer i gjuhës angleze në të folur dhe në të shkruar. Gjithashtu zotërimi i një gjuhe tjetër përbën avantazh (gjermanisht, italisht, spanjisht etj.)
 Te zoteroje paketen Microsoft Office (Publisher, Excel, Outlook, Word etj.)
 Njohje të mirë të industrisë së turizmit dhe shërbimit ndaj klientit.
 Përbëjnë avantazh eksperiencat e mëparshme.
 Komunikim i mirë në të shkruar dhe i vëmendshëm ndaj detajeve.

Kualifikimet

 Trajtim i nje game te gjere te detyrave ne mbeshtetje te detyrave administrative dhe ekzekutive dhe do te jete ne gjendje te punoje ne menyre te pavarur dhe nen
mbikeqyrje.
 Personi duhet te jete i organizuar, pozitiv, fleksibel dhe te gezoje sfida administrative.
 Administrim i rrjeteve sociale.
 Mbajtje e databazave.
 Mbajtja e bilanceve dhe faturave mujore.
 Kryerja e pagesave të shërbimeve të nevojshme për mbarëvajtjen e zyrës.


Aftësi ndërpersonale:
 Te jete person me integritet dhe të ruaj konfidencialitetin e detyrave që i është besuar.
 Kandidati/ja duhet të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 Aftësi te mira në menaxhimin e kohës,zgjidhjen e problemeve dhe aftësi organizative.
 Përqendrim dhe vëmendje ndaj detajeve.
 Dedikim ndaj respektimit të afateve.

Shënime


Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV dhe letër interesi në adresën: [email protected]

CV do të trajtohen në konfidencialitet të plotë dhe vetëm personat e përzgjedhur do të ftohen për intervistë.

Për informacione të mëtejshme vizitoni website-in tonë: offlimitsalbania.com

Adresa: Bulevadi “Bajram Curri”, Pallati “Amfora” Kati 2 Nr.kontaktit: +355692040440

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë