Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.




Usluga

Me mbi 25 vjet eksperiencë në industri, Usluga ka vendosur reputacionin e saj duke shpërndarë produktet më të fundit me cilësinë më të lartë. Cdo produkt shkon përmes testeve rigoroze për të siguruar që vetëm cilësia dhe performanca më e mirë të dorëzohet te klientët. Inxhinierët tanë ecin në krah të teknologjisë duke siguruar që tek ju të vijnë produktet dhe dizajnet më të fundit në treg. Ne përdorim materiale të cilësisë më të la...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres, km 6
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 00355692923559
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 39722 Menaxher/e

Menaxhim
Tirane, Shqipëri 29-07-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkojme te punesojme Manaxher/e per Lounge Bar.

Detyrat

• Te kete kryer studimet e larta
• Te kete experience ne pune te ngjashme
• Te kete aftesi te mira manaxheriale,.
• Te promovojë dhe rritë biznesin, te punësojë dhe trajnojë stafin.
• Te sigurojë që klientët te marrin shërbim të shkëlqyeshëm.
• Të menaxhoi inventarin dhe burimet,
• Te planifikoj dhe te organizoj evente promovuese,apo organizime te ndryshme
• Te ndiqen kontrollet e cilësisë dhe sigurisë,
• Te arrij objektivat e biznesit për të rritur fitimet dhe për të maksimizuar kënaqësinë e klientit dhe te synoj uljen e kostove
• Te jete ne gjendje të punoi me personalitete të ndryshme dhe situata të tensionuar.

Shënime


Te interesuarit te dergojne CV ne adresen:
[email protected]
Tel. 0692080242


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.





Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".




Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë