Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
3A-PROFILE SHPK

Me nje ekpserience 15 vjecare ne treg ofrojme kualitet dhe cilesi te pakrahasueshme me asnje konkurent.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-07-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania 3A-PROFILE SH.PK me adrese ne Vaqarr, Tirane, kerkon ekonomiste (F) me eksperience te pakten 2 vite.

Detyrat

Ky pozicion pune lidhet me veprimet financiare të kompanive, ku përfshihen regjistrimet, deklarimet, analizat, hartimi i raporteve periodike dhe vjetore te pasqyrave financiare, bazuar në informacionet e marra, si dhe zbatimin & monitorimin e procedurave të nevojshme.
Mbajtja e marredhenieve me furnitoret dhe kontrolli i vazhdueshem i klienteve.

Kualifikimet

  • Diplome Universitare (Bachelor dhe Master) dega Finance- Kontabilitet;
  • Njohuri shume te mira dhe eksperience pune ne programin ALPHA PLATINIUM;
  • Njohuri shume te mira ne gjuhen anglisht,.
  • Aftesi shume te mira ne perdorimin e paketes Ms Office.

Shënime


Të interesuarit mund të dërgojnë CV me foto në adresën e-mailit: [email protected]

Vetem kandidatët që do të përzgjidhen do të njoftohen për intervistë pranë zyrave të kompanisë.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë