Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Paper Factory MADRUPLAST

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 29-07-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Themeluar ne vitin 1994, MDP eshte konfeksionues bashkeohor I letres shtepiake dhe hixhenike. MDP funksionon me aftesi te larta zhvillimore, prodhuese dhe ka perqindje te madhe te tregut kosovar dhe regjional, me nje llojIlojshmeri prodhimesh dhe vellimin me te madh prodhues ne Kosove.
MDP eshte e pemendruar ne shtimin e vleres se prodhimeve te veto, permes permiresimit te procesit prodhues dhe kualitetit. Me nje qasje te till. MDP mbetet prijese be treg dhe vazhdon vijat zhvillimore.
MDP vazhdimisht perpiqet te ofroje prodhime me vlera te shtuara dhe cmime te vlitshme, te arrije rezultate me te medha dhe kontribuoj pozitivusht me prodhimet apo sherbinnet tona. MDP vazhdoj t'i udheheq aktivitetet me standarde me te larta ekonomike dhe duke mos e derntuar ambientin.
Depoist / Magzaniner – Lokacioni në Prishtinë

Detyrat

Përshkrimi i detyrave Depoist:
  • Përgatitja e mallit në bazë të porosive të lëshuara;
  • Bënë organizimin, kontrollimin dhe numrimin e mallit në depo.
  • Përgjegjës për higjenën në depo.

Kualifikimet

Kualifikimet e kërkuara:
  • Kandidatët duhet të kenë të paktën të përfunduar shkollën e mesme;
  • E preferuar të paktën 1 vit përvojë në pune;
  • Të ketë aftësi të shkëlqyra organizimi, dhe aftësi të menaxhimit të kohës;
  • Të jetë i gatshëm të punojë në presion, dhe me orar fleksibil varësisht nga sezona
  • Të jetë i pajisur me patent shofer të kategorisë C1 ose C (per Poziten Vozites).

Shënime


Udhëzime rreth aplikimit:
Te gjithe te interesuarit duhet te dergojne CV-n, si dhe te percaktojne pozicionin per te cilen aplikojne, ne email: [email protected]; 038604134 ose 045496001
Konkursi është i hapur dy jave nga data e publikimit
Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë