Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Infosoft Systems

InfoSoft Office Prishtina është themeluar në vitin 2011 për të ofruar shërbimt tona në tregun Kosovar. Kompania ka punësuar 15 punonjës të kualifikuar që ofrojnë një gamë produktesh dhe shërbimesh të ngjashme me InfoSoft Office Tirana. InfoSoft Office Prishtina tregton produkte kancelarike, konsumabla, letër të formateve të ndryshëm për përdorim zyrash e shtypshkronjash si dhe produkte shkollore. InfoSoft Office Prishtina zotëron n...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 29-07-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Infosoft Office shpk ne Prishtine, kerkon te punesoje
Sales Manager (3)

Benefite

 • Vleresime performance
 • Bonuse per arritje target-i
 • Zhvillim profesional dhe sfida te vazhdueshme
 • Ambjent shume i mire pune

Detyrat

Detyra dhe Pergjegjesi:

 • Te krijoje dhe ekzekutoje porosite tek klientet ekzistues dhe identifikoje kliente te rinj
 • Te arrije targetet e caktuar
 • Te kete vetë iniciative
 • Te bashkepunoje dhe shkembej informacione te vazhdueshme me menaxher
 • Merr pjesë aktive për çështje të ndryshme të procesit të shitjeve, duke sjellë ide dhe opinione në lidhje me konkurrencën për të realizuar propozime shitje fituese.
 • Koordinon te gjitha aktivitetet e shitjes dhe menaxhon resurset pergjate ciklit te shitjes per te siguruar profitabilitet.
 • Ndërthur dhe vlerëson idetë dhe kontributet që vijnë prej klientëve dhe anëtarëve të tjerë të ekipit të shitjes.
 • Kontribon dhe ndihmon ne realizimin e planit vjetor te shitjes.
 • Bashkëpunon me anëtarët e tjerë të ekipit të shitjeve për të ndarë ekspertizën.
 • Zhvillon marrëdhënie të forta me kliente egzistues.
 • Zgjeron gamen e klienteles dhe nderton raporte me kliente te rinj.
 • Raporton tek menxheri perkates

Kualifikimet

Edukimi dhe eksperienca
 • Të ketë perfunduar studimet e larta. (Të preferueshme Ekonomi/Biznes/Marketing)
 • Minimalisht 3 deri ne 5 vjet eksperience e meparshme punë në pozicione analoge, preferohet ne segmentin e shitjeve.
 • Preferohet te ketë njohuri te mira rreth shitjes.
 • Preferohet njohuri te mira te gjuhes angleze.

Aftesi te tjera

 • Aftesi shume te mira prezentuese dhe negociuese
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe shprehëse.
 • Aftësi shumë të mira bashkëpunuese
 • Aftësi per te punuar nen presion dhe gatishmeri per te punuar jashte orarit
 • Aftësi per të ndërmarrë veprime të shpejta dhe në mënyrë të pavarur në zgjidhje të problemeve dhe në të mirë të kompanisë

Shënime


Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja, brenda dates 01 Korrik, 2019, ne adresen e_mail: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".