Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
SOAD & EGSI SH.P.K

Soad & Egsi eshte nje kompani e cila operon ne treg qysh nga vitit 1991, duke tregetuar nje diversitet produktesh. Fokusi dhe misioni jone si kompani lidhet ngushte me plotesimin e kerkesave dhe nevojave te klientit ne kohe rekord duke i pfruar ne te njejten kohe dhe nje cilesi sa me te mire duke bere ne kte menyre qe besueshmeria e klienteve te jete e larte. Produktet baze qe ne tregetojme jane kryesisht bulmetrat, te cilat impo...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • RR. Mine Peza Pall 220 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042249239
  • Mobile: 0696192363
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-07-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Soad & Egsi eshte nje kompani qe operon ne treg nga viti 1991 duke i ofruar tregut shqipetar nje diversitet produktesh ushqimore, ku baza e tyre konsiston ne produktet e bulmetit.
Produktet jane te nje cilesie dhe standarti te larte ndaj rrjedhimisht perpiqemi qe kete te trasmetojme dhe ne treg. Per ne si kompani klientet tane jane shume te rendesishem, plotesimi i nevojave te tyre ne kohe rekord duke i ofruar dhe produkte cilesore eshte celesi i nje suksesi 28 vjecar.
Per sa me siper ne jemi ne kerkim te nje agjenti shitjesh i cili duhet te trasmetoje vlerat dhe misionin e kompanise.

Detyrat

Agjenti ka objektive arritjen e targetit te percaktuar nga drejtori i shitjeve;
• Agjenti ploteson cdo dite raportin e tij ne CRM;
• Agjenti raporton tek menaxheri dhe drejtori i shitjeve;
• Agjenti ndjek nje route ditor te percaktuar nga drejtori i shitjeve;
• Agjenti mer porosite nga klientet qe viziton;
• Raporton per problematika te ndryshme tek menaxheri i shitjeve duke kerkuar suportin e tij per zgjidhjen e problematikave.

Kualifikimet

Kualifkimi: Të ketë mbaruar arsimin e lartë.
Eksperiencë Pune: Preferehet eksperienca e mëparshme në pozicione të ngjashme.

Aftësi:
• Aftësi të mira menaxhimi dhe organizimi;
• Lejë drejtim automjeti klasi b;
• Te jete i afte ne shitje;
• Estetikisht te rregullte;
• Kompania mundeson celulare dhe mjetin per levizje;
• Vendbanim kerkohet ne jug te Shqiperise.
• Zona qe do te kete ne ngarkim eshte ne jug te Shqiperise.

Shënime


Mirëpresim të gjithë kandidatet e interesuar të cilët mund të dërgojnë aplikimin e tyre (letër shoqëruese dhe CV në adresën:
[email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë