Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
ITE Engineering

ITE GRUP përfaqëson një shoqeri me pergjegjesi te kufizuar e cila zhvillon aktivitetin saj ne drejtimet kryesore: - Projektimi dhe zbatimi ne fushen e elektrike, elektronike, e telekomunikacion - Projektimi dhe prodhimi i paisjeve speciale te shperndarjes, transformimit dhe te matjes energjise elektrike ( kabina te TM, kuadro elektrike, panele matje etj).

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres, Km5, Mbrapa QTU
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-07-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Furnitore ne kompani qe mbulon blerje vendi perfshire dokumentacion, aspektin logjistik te transportit materialve ne kantiere dhe ploteson mungesat ne materile nga magazina.

Detyrat

-Nderton dhe mban maredhenie te mire me furnitore te rinje dhe furnitoret ekzistues ne vende.
-Merr kerkesen per furnizime materialesh nga menaxhert e projekteve. Nese ka pasaktesi ose materialet nuk jane qartesuar sipas pershkrimeve te sistemit ben sqarime.
-Pergatit porosine e materialeve sipas formularve perkate dhe dergon ate tek furnitori.
-Kryen verifikimet perkatese per perputhshmerine e mallit te kerkuar me ate qe dorezohet nga furnitori.
-Kryen verifikime dhe kontrollo per cilesine, paketimin etj te mallrave qe merr ne dorezim.
-Kryen reklamime perkatese tek furnitoret ne rast mosperputhjes se materialve te kerkuara ose materialve qe jane jashte cilesise se pranueshme,
-Organizon, kombinon dhe monitoron furnizimin e materialeve deri ne dorezimin e tyre prane kantiereve perkatese.
-Merr dhe dorezon tek departamenti finances faturat tatimore / fatura te brendshme / procesverbale per cdo furnizim materialesh te kryer tek furnitori.
-Merr oferta, pergatite vlere buxheti dhe ben rekomandime per materiale qe nuk mund te furnizohen nga furnitori ITE Grup.
-Kalon per kontroll dhe miratim prane administratorit cdo fature qe nuk eshte nga furnitori ITE Grup.
-Ndjek kthimin e materialve te teperta nga kantieret deri ne momentin e marrjes se fatures tatimore / fatures te brendshme / procesverbalit nga furnitori perkates.

Kualifikimet

- Komunikim te mire
- Perdorim te Windows dhe paktes Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- Leje Drejtimi Kategoria B
- Minimalisht arsim te mesem

Shënime


Te interesuarit mund te dergojne aplikimin e tyre ne adresen: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë