Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Prosound Shpk

SOUND GALLERY eshte Show Room me i ri dhe luksoz ne fushen e sistemeve audio- vizive per shtepi dhe lifestyle. Shoqeria perfaqeson ekskluzivisht ne Shqiperi disa nga brandet me te njohura ne kete fushe si YAMAHA, HARMAN KARDON, JBL, AKG, OPTOMA etj. SOUNDGALLERY eshte pjese e PROSOUND, shoqeria lider ne tregun shqiptar ne fushen e sistemeve professionale audiovizive.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-07-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

“Prosound” shpk eshte i interesuar te punesoje nje Asistente finance me kohe te plote.
Kualifikimi dhe aftesite e kerkuara jane si me poshte:

Kualifikimet

1.Te kete arsim te larte ne degen finance ose kontabilitet.
2.Te kete aftesi te mira ne perdorimin e programeve Financiare dhe paketes Office.
3.Aftesi te mira komunikuese dhe per te punuar ne grup.
4.Me iniciative dhe e afte te punoje ne menyre te pavarur.
5. Eshte e preferueshme qe aplikanti te kete eksperience te meparshme pune.

6.Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze.

7.Te kete leje drejtimi.

8.Te jete deri ne 26 vjec.

9.Te jete pa eksperience pune ose te kete pak eksperience.

10.Te kete mbaruar shkollen ekonomike.

Shënime


Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre tek [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë