Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Coin

Kompania COIN u themelua në vitin 1941, fillimisht si dyqan zejtar (makinist). Dyqani funksionoi si i tillë deri në fillim të vitit 1990. Dyqani u regjistrua si NTSHP COIN në vitin 1991 në Prishtinë, në të njejtin lokacion ku është edhe sot. (Rr. Ilaz Agushi Nr. 48c, Prishtinë). Fillimisht shërbimet që Kompania ofronte ishin: Hapja e sefave, nderrimi i bravave (punimi i bravave) dhe modifikimet e të gjitha llojeve të sefave dhe bra...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 26-07-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aftësi të dëshiruara:
Diskrecion
Adaptim
Komunikim dhe negociim
Organizim
IT
Zgjidhje e problemeve
Iniciativë
Lidership dhe afësi të pranojë direktiva
Afësi buxhetimi

Detyrat

 • Mbikqyrja e objektiva të projektit
 • Përfaqësimi i interest të kompanisë
 • Dhënja e këshillave për menaxhim të projektit
 • Organizimi i punëtorëve që punojnë në projek
 • Vlerësimi i riskut
 • Sigurimi që qellimet e projektit arrihen
 • Sigurimi që standardet e kualitetit janë në nivel
 • Përdorimi i sistemeve IT dhe të tjera për të mbajtur rekorde të punëtovëve dhe progresit
 • Monitorimi i nën-kontraktorëve për t'u siguruar që rregullat respektohen
 • Mbikqyrja e kontabilitetit, pagesave, dhe faturimit
 • Raportimi tek punëdhënësi dhe menxhmenti
 • Vlerësimi i suksesit të projektit kundrejt objektivave dhe shënimi i praktikave të mira dhe metodave të suksesshme për tu raportuar tek kompania
 • Detyra tjera si kërkohen nga punëdhënësi

Kualifikimet

 • Niveli i arsimimit: diplomë fakulteti
 • Përvojë pune në role administrative dhe menxhim të projekteve
 • Njohuri të software-ve
 • Afësi ndër-personale dhe menxhimi të kohës

Shënime


Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë