Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Mik Group

Rreth nesh Grupi MIK u themelua në vitin 2012 dhe ofron shërbime të marketingut dixhital të përshtatur për kompanitë zvicerane. Ekipi ynë është i bazuar në Cyrih dhe Prishtinë dhe përbëhet nga 18 punonjës të kualifikuar. Si një kompani partnere Google, ne aktualisht shërbejmë më shumë se 60 kompani, duke përfshirë drejtuesit e tregut në industri të ndryshme dhe kompani të njohura ndërkombëtarisht, si Philips, Beiersdorf dhe BMW.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 26-07-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxher i përmbajtjes Prishtine

Detyrat

 • Mbështetja e klientëve të rinj të marketingut në internet (përfshirë brifingun)
 • Hulumtimi dhe zhvillimi i strategjisë së fjalëve dhe përmbajtjes për klientët e SEO
 • Menaxhoni dhe monitoroni punën mujore të përmbajtjes
 • Hulumtimi i grafive të përshtatshme, video, imazhe për artikuj blog
 • Sigurohuni që pritjet e klientëve janë përmbushur dhe të gjitha shërbimet ofrohen sipas planit
 • Përtëritja dhe përshtatja e SEO dhe strategjive të përmbajtjes
 • Zhvillimi dhe ekzekutimi i planit editorial
 • Menaxhimi i softuerit tonë të përmbajtjes
 • Edukim i vazhdueshëm me marketing dixhital dhe strategji SEO dhe zhvillime. Qëndroni të azhurnuar në trendet e industrisë SEO, praktikat më të mira dhe përditësimet e algoritmeve
 • Menaxhoni dhe menaxhoni shkrimtarët dhe partnerët e përmbajtjes për të mbështetur nismat e marketingut
 • Optimizimi i përmbajtjes ekzistuese
 • Zbatimi i strategjive SEO inteligjente dhe të qëndrueshme
 • Zhvillimi dhe optimizimi i përmbajtjes për fushatat PPC
 • Pjesëmarrja në takimet e konsumatorëve

Kualifikimet

 • Performancë e lartë - pa pilula gjumi! Ju jeni një lloj sipërmarrës dhe jeni duke shpërthyer me energji.
 • Aftësitë e shkëlqyera negociuese ju veçojnë
 • Qëllimi juaj është të ruani vazhdimisht kënaqësinë e klientit
 • Bota juaj është dixhitale - ju keni një prirje të lartë për modelet e biznesit dixhital
 • Ju keni nevojë për sfidën dhe doni të mësoni çdo ditë
 • Ju dëshironi të merrni përgjegjësinë - punoni lirisht dhe në mënyrë të pavarur
 • Thirrja e klientëve potencialë të rinj nuk do të shkaktojë një sulm paniku, por një nxitimi i adrenalinit
 • Një mënyrë e strukturuar e punës, si dhe komunikim i përgjithshëm dhe ekspresivitet
 • Ju flisni gjuhën gjermane në të folur dhe të shkruar dhe jeni të rrjedhshëm në biznes përfitimet

Shënime


 • Fitimet: shpërblimi mbi mesataren
 • Shëndeti: Sigurimi shëndetësor i ofruar për të gjithë stafin tonë
 • Edukimi i vazhdueshëm: programi i trajnimit, kurset, çertifikatat
 • Punëtori dhe mentorim në vendin e punës
 • Ekipi: Një ekip shumë i përkushtuar, inteligjent dhe me përvojë
 • Kultura: Një kulturë e madhe që promovon reagime të hapura dhe një hierarki të sheshtë
 • Zyra: Zyra shumë e bukur moderne me pishinë, XBox, Pikado dhe shumë më tepër, në një lokacion të mirë në Prishtinë

 Aplikoni tani:
Na dërgoni aplikacionin tuaj në këtë link: http://bit.ly/2Kr9Ryp


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë