Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Trans-Logistic Company

Trans-Logistic Transport Company Ltd is a company dealing with international transport and established in January 2016, Company offers a wide range of transport services import & export goods from all countries / ports . For normal & reefer containers & trucks from / of Europe, Balkans, Asia, America, Turkey, Canada ... etc. Trans-Logistic services, it's permanent commitment.

Company offers services import and exp...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana Ring Center Rruga: “Zogu I Zi”, Hyrja 2 perballe karburantit START , KAT 6-te
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-07-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e Transportit Trans-Logistic Company Shpk
Shpall pozicionin vakant ne Departamentin e Transportit Tokesor , Kerkohet Specialist Logjistike :

Kualifikimet

Kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme:

- Diplomë Universitare.
- Të ketë eksperiencë pune në këtë fushë minimum 1.5- 3 vite.
- Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, prezantimi dhe negocimi,Të jetë bindës.
- Aftësi shumë të mira organizative /komunikimi /supervizimi /analizimi dhe manaxhimi.
- Të jetë pjestar i mire grupi.
- Preferohet të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze ,Italiane ( Avantazh nese ka njohuri Greke)
-Njohuri shumë të mira të paketës MS Office (Vecanërisht, Word, Excel, Outlook).
-Te kene experience ne fushen e Transportit & Logistikes) Duke qene se profili i kompanise dhe pozicioni kerkuar eshte TRANSPORTI MALLRAVE.

Shënime


Kushtet e punes jane teper komode, Paga baze e kenaqshme + bonuse ne baze te target rate qe do te krijoje Punonjesi
Te interesuarit mund te aplikojne nepermjet duapune.com ose te dergojne CV ne formatin EUROPIAN tek adresa email te kompanise :

[email protected]
[email protected]


Ose te kontaktojne ne nr e tel :
00355682012316  / 00355682012315


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë