Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Elbasan, Shqipëri 23-07-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj.
Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë.

Për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: Teknik Ndertimi ne qytetin e Elbasanit.

Detyrat

- Ndjek nga afer ecurine e vazhdueshme te punes ne objekt gjate te gjitha fazave si; germimi, lidhja e hekurit, betonimi, etj;
- Lexon dhe kontrollon zbatimin e projektit ne perputhje me kushtet teknike te zbatimit (KTZ) dhe per te qene i azhornuar gjithmone mbi te;
- Informon inxhinierin e kantierit per ecurine e punes, per problematikat e dites, difektet qe mund te dalloje si dhe jep mendim per permiresime;
- Koordinon punen me inxhinierin e kantierit ne fronte te ndryshme pune ne kantier per te garantuar vazhdimesine e punimeve;
- Koordinon me inxhinierin e kantierit per te percaktuar prioritetet e dites si dhe ndan detyrat per punetoret;
- Implementon kerkesat dhe direktivat e inxhinierit;
- Kontrollon per mosabuzim te materialeve, sasine qe vjen dhe vendosja e tyre;
- Eshte perballja e pare me nenkontraktoret dhe punen e tyre;
- Garanton vazhdimesine e punese dhe ne mungese te inxhinierit;
- Asiston vazhdimisht inxhinierin si ne zyre edhe ne terren.

Kualifikimet

- Diplome kualifikimi si teknik ndërtimi sipas legjislacionit në fuqi në RSH.
- Minimalisht 5 vjete xperiencë pune në të njëjtin profil kryesisht në objekte Civile me karakter tregtar dhe banimi por edhe rrugë dhe ujësjellësa.
- Te dije te lexoje projektet, te njohe dhe zbatoje KTZ.
- Te kete eksperience ne zbatim projekti.
- Aftesi te mira ne kontroll, organizim, raportim.
- Fleksibel per te punuar dhe me ore te zgjatura
- Te dije te hartoje preventiva si dhe situacione mujore, libreza masash koheshenues, etj.
- Te kete aftesi te planifikoje dhe te kontrolloje ecurine e proçeseve te punes ne kantier.
- Te drejtoje dhe supervizoje ekipet e punes.

Shënime


Të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e-mail: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë