Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Retail Zoom Market Research sh.p.k

RetailZoom is a marketing information service organization focused on providing insights, business solutions and leads on commercial opportunities to both manufacturers and retailers. We provide solutions related to the retail trade, ranging from the analysis of sales, distribution and brand market share to the evaluation of promotion and price strategies, and the comprehension of shoppers’ behaviour and customers’ experiences....

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
22-07-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

RetailZoom eshte nje kompani nderkombetare qe fokusohet ne dhenien e informacioneve, zgjidhjeve te biznesit, dhe mundesive tregtare per prodhuesit dhe per pikat e shitjes me pakice. 

Ne ofrojme zgjidhje qe lidhen me tregtine me pakice, qe nga analiza e shitjeve, shperndarja, dhe shperndarja sipas markave dhe pjesa e tregut per te vleresuar dhe provomovuar çmimin dhe strategjite dhe per te kuptuar sjelljen konsumatore. 

Retail Zoom Market Research, kompani nderkombetare marketingu tashme prezent edhe ne Shqiperi, ne kuader te zgjerimit te aktivitet te saj ka hapur pozicionet e meposhtme


Specialist i Mbledhjes se te Dhenave


Specilisti i mbledhjes se te dhenave ne fushen e tregtimit me pakicë ka si përgjegjësi kryesore mbledhjen e informacionit, duke u bazuar ne trajnimin e ofruar nga kompania dhe elementeve të nevojshme që lejojnë kryerjen e një pune me cilësore sipas parametrave të kërkuara. 

Specialistit te mbledhjes se te dhenave do t'i jepet një pajisje elektronike, e cila do të përfshijë informacion mbi produktet dhe karakteristikat e tij, si: sasitë, çmimet, aktiviteti promovues, ndër të tjera; puna do te kryhet duke vizituar lloje të ndryshme të dyqaneve tregtare që aktualisht bashkëpunojnë me ne, si: kafeteritë, restorantet, supermarketet etj, të vendosura në të gjithë qytetin dhe fshatrat përreth, në raste te anullimit, specilaisti i mbledhjes se te dhenave do te duhet të gjejë një dyqan tjetër me të njëjtat kritere për të bashkëpunuar me shitësin për të  grumbulluar informacionin e kërkuar.

Detyrat

•Krijoje nje protofol me biznese: supermarketeve, dyqaneve ushqimore apo kioska ne zonen perkatese

•Marrja e te dhenave nga keto pika shitje ne baze mujore

•Krijoje dhe mbaje maredhenieve profesionale me shitesit 

Kualifikimet

•Aftesi te mira komunikimi dhe negocimi

•Inisiative dhe punoje i pavarur, 

•Praktik dhe i qarte ne komunikim.

•Kembengules

Shënime


Dergoni CV tuaj ne adresen email: [email protected] 


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë