551 Punë aktive

100916 Punëkërkues

6306 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
LC Waikiki

LC Waikiki is a leading fashion retail company with a turnover of $ 2,5 billion. The LC Waikiki brand is a collection of fashion for women, men and children, with its own stores established in countries across Eastern Europe, Middle East, Russia, CIS countries and Turkey. We are looking for high caliber professionals to help achieve our goal of becoming one of the largest retail groups in the world.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 2226400
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-07-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

OBJEKTIVAT E VENDIT TË PUNËS

Të ofrojë shërbime në përshtatje me nevojat dhe pritshmëritë e konsumatorëve, dhe të shesë mallra/produkte duke përdorur një metodë komunikimi sa më të përshtatshme me vizionin, misionin dhe vlerat kryesore të kompanisë; ta bëjë fushën e tij/saj të shitjeve në përputhje me standardet e korporatës, dhe të mbajë në vijim këto standarde.

Detyrat

DETYRAT KRYESORE

1-Të takojë konsumatorët me një buzëqeshje. Ti pyesë ata për të mësuar në lidhje me nevojat e tyre dhe ti plotësojë ato. U ofron klientëve shërbime sa më të përshtatshme me imazhin e korporatës, në mënyrë që ata të vijnë në dyqan përsëri.
2-Përditëson çmimet dhe etiketat e çmimeve të produkteve/mallrave në seksionin e tij.
3-Ndjek kërkesat e produkteve/mallrave të seksionit të tij, dhe ekspozon këto produkte/ mallra në seksionin e tij në përputhje me standardet vizuale të kompanisë.
4-Kontrollon nëse seksioni i tij është në përputhje me standardet e auditimit (inspektimi i çmimit të produktit, dispozitat ligjore, standardet e ekspozimit të produktit, etj), dhe informon Menaxhimin e Dyqanit për të bërë rregullimet e nevojshme.
5-Përgatit seksionin e tij të dyqanit të jetë i gatshëm për ditën e nesërme (pastrim, rregullim, plotësim i produkteve që mungojnë, vendosje vizuale sipas rregullave, etj), kur dyqani është duke u mbyllur.
6-Vendos siguri në dyqan dhe produktet/mallrat e tij, kontrollon alarmet e produkteve, punon në koordinim me Menaxherin e Dyqanit dhe Stafin e Sigurisë (nëse ka të tillë).

Shënime


Dergoni Aplikimet ne : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë