550 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Legrand Albania

LEGRAND IS THE SPECIALIST IN ELECTRICAL AND DIGITAL BUILDING INFRASTRUCTURE Legrand is the global specialist in electrical and digital infrastructures, offering high-value-added products and solutions for commercial, residential and industrial buildings. Every day Legrand works hard to enhance electrical and digital building infrastructures and help develop connected buildings around the world. Its technological expertise, its...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-07-2019 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Legrand Albania, kompani e sektorit elektrik me dege ne Shqiperi dhe Kosove, kerkon te punesoje nje Menaxhere Zyre (Femer).

Detyrat

Kandidatja duhet te plotesoje keto kritere:

•Te kete mbaruar Studime universitare ne deget( Inxhinieri Elektrike/Elektronike/IT apo Telekomunikacioni ).
•Me ose pa eksperience pune.
•Njohuri te shume te mire ne programet kompjuterike te Office, e vecanerisht ne Excel dhe Powerpoint.
•Njohje shume e mire e gjuhes Angleze ( Frengjishtja apo Italishtja jane nje plus ).
•Ndershmëri ,konfidencialitet, integritet dhe etike profesionale.
•Aftësi të mira komunikimi dhe organizative.
•Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi, në të folur dhe të shkruar.

Kualifikimet

Peshkrimi i Punes :

•Administron korrespondencën me partneret dhe klientet me anë të postës elektronike.
•Menaxhimi i dokumentave te zyres si dhe arkivon dokumentet sipas natyrës së tyre.
•Kujdeset për ҫështjet administrative të zyrës.
•Ndërmjetëson me kontakte brenda dhe jashtë vendit; si dhe organizon takimet dhe axhenden e tyre.

Shënime


Mirëpresim të gjitha kandidatet e interesuara të cilat mund të dërgojnë aplikimin e tyre, CV me foto, në adresën: [email protected]

Ju informojmë se vetëm kandidatet e përzgjedhura nga dokumentacioni i tyre do të njoftohen për intervistë.

Afati i dorëzimeve të CV-ve është deri më 11 Korrik 2019


email: [email protected]
Tel. : +35544504088
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë