517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Ku&Ba Kafe

Ku&Ba kafe shpk eshte nje biznes qe merret me perpunim dhe shitje kafe qe nga viti1994.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-07-2019 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-07-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Ku&Ba Kafe me aktivitet ne: Pjekje, bluarja, dhe tregtim te kafese eshte duke kerkuar Agjent shitje ne terren.

Detyrat

  • Mirembajtja e klienteve ekzistues dhe berja e klienteve te rinj.
  • Promovimi i produkteve te kompanise me qellim zgjerimin e tregut dhe manaxhimin e procesit te shitjeve.
  • Komunikimi me klientet potenciale, nepermjet kontakteve me klientet.
  • Mbajtja periodike e te dhenave te porosive.
  • Detyra kryesore konsiston ne zgjerimin e tregut.

Kualifikimet

  • Diplome universitare(jo e domosdoshme).
  • Eksperience 2-5 vit pune ne manaxhim dhe shitje te produktit(te kafese).
  • Leje drejtimi automjeti.
  • I shkathet, i gatshem dhe kembengules ne realizimin detyrave.

Shënime


Te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV e tyre tek emaili: [email protected]

Ose mund te kontaktoni ne nr tel. 068 60 19 701
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë