517 Punë aktive

100626 Punëkërkues

6274 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Banka Kombetare Tregtare BKT

Banka Kombëtare Tregtare është nje nga bankat më te konsoliduara në Shqipëri.Banka ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT është banka e dytë me e madhe dhe banka më e vjetër tregtare në Shqipëri me një total prej 2.3 miliardë USD në asete dhe 1.9 miliardë dollarë në depozita. Rrjeti i BKT përfshin 83 degë, nga të cilat 59 janë të vendo...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bul. Zhan. d'ark, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042 281 554
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Rrogozhinë, Shqipëri 23-06-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-06-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Analist Kredie - Dega Rrogozhine

Detyrat

 • To act as one of the reference persons in the Branch keeping contact with commercial and corporate clients,
 • To present and market all corporate and commercial products to customers,
 • To establish and maintain effective relations with new and existing customers,
 • To collaborate in initiating and promoting new corporate and commercial products offered by BKT in the market,
 • To approach, negotiate and propose the corporate and commercial credit facilities for clients,
 • To visit customers and prepare discussion forms for the customer visits,
 • To actively establish, develop and utilize networks of internal and external contacts to aid achievement of income targets.

Kualifikimet

 • University degree (Preferred Economics or Finance branch
 • At least 2 years’ experience in Banking Business,
 • Very good knowledge of English Language,
 • Very good Computer Knowledge,
 • Very good Analytical Skills,
 • Very good Interpersonal and Communication Skills,
 • Proactive team player.

Shënime


Interested candidates are encouraged to apply until 23.06.2019 to the link https://cv.bkt.com.al/sap/bc/webdynpro/sap/hrrcf_a_applwizard?PARAM=cG9zdF9pbnN0X2d1aWQ9MDA1MDU2OTk4RUYyMUVEOUEyODRBQjk4QjI5NUI4RkE%3d&sap-client=100&sap-language=EN#
All applications will be treated with the highest confidentiality. Only candidates that meet our criteria will be notified.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë